rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Międzynarodowe Forum Inwestycyjne w Skarżysku-Kamiennej on-line – rejestracja już ruszyła

Skarżysko-Kamienna po raz piąty będzie organizatorem Międzynarodowego Forum Inwestycyjnego. Wydarzenie – tym razem w formule on-line – odbędzie się 6 listopada i poświęcone będzie realiom i warunkom prowadzenia działalności gospodarczej w dobie pandemii COVID-19. W wydarzeniu wezmą udział przedsiębiorcy, samorządowcy, eksperci i przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu z Polski i zagranicy. Rejestracja już ruszyła. Zachęcamy do udziału.

Czytaj więcej...

Wybierz życie bez cukrzycy! Program badań przesiewowych

Nasze miasto przyłączyła się do wsparcia w projekcie pn. „Regionalny Program Zdrowotny w zakresie zapobiegania i wczesnego wykrywania cukrzycy typu drugiego”. Celem programu jest ochrona zdrowia oraz poprawa świadomości w zakresie profilaktyki cukrzycy, nadwagi i otyłości. Program badań przesiewowych oraz późniejsze etapy to największe tego typu przedsięwzięcie w Polsce i jedno z większych realizowanych w Europie.

Czytaj więcej...

Dzień bez Samochodu w Skarżysku: bezpłatna komunikacja miejska

Nasze miasto po raz kolejny włączyło się w Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. We wtorek 22 września, kiedy obchodzony jest Dzień bez Samochodu, w Skarżysku będzie dniem bezpłatnej komunikacji miejskiej. W ten sposób chcemy zwrócić uwagę na proekologiczne wzorce i dbałość o kondycję miast i środowiska oraz zachęcić do korzystania z komunikacji zbiorowej.

Czytaj więcej...

W Skarżysku powstanie Dzienny Dom Opieki Medycznej

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Przychodnie Miejskie” w Skarżysku-Kamiennej pozyskał ponad 3 mln dofinansowania unijnego na utworzenie Dziennego Domu Opieki Medycznej. Projekt realizowany jest od 1 września 2020 roku, a rekrutacja do projektu rozpocznie się w styczniu 2021 roku. Wsparcie skierowane będzie do osób niesamodzielnych, w szczególności do osób powyżej 65 lat, których stan zdrowia nie pozwala na pozostawanie wyłącznie pod opieką podstawowej opieki zdrowotnej i ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, a jednocześnie nie wymagają całodobowego nadzoru lekarskiego i pielęgniarskiego realizowanego w trybie stacjonarnym.

Czytaj więcej...

Wspólnie na rzecz rozwoju wolontariatu w Skarżysku-Kamiennej

21 września w Skarżysku-Kamiennej odbędzie się spotkanie KOALICJA NA RZECZ ROZWOJU WOLONTARIATU. W imieniu organizatorów zapraszamy do aktywnego udziału w spotkaniu wolontariuszy i przedstawicieli organizacji pozarządowych. Finalnym punktem będzie podpisanie list intencyjnego o powołaniu koalicji i wspólnej promocji wolontariatu.

Czytaj więcej...

Picie alkoholu w czasie ciąży – fakty i mity

Urząd Miasta włączył się w ogólnopolską kampanię edukacyjną „Ciąża bez alkoholu”. Zachęcamy do zapoznania się z artykułem przypominającym, jaki wpływ na dziecko ma alkohol spożywany przez kobietę w ciąży.

 

Czytaj więcej...

Pomnik Powstania Styczniowego wkrótce będzie jak nowy

102. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości uczczona zostanie m.in. przy odnowionym pomniku pamięci Powstania Styczniowego w skarżyskim Rejowie. Muzeum im. Orła Białego, które uzyskało na ten cel pieniądze z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, podjęło prace renowacyjne. Efekty zobaczymy już wkrótce.

 

Czytaj więcej...

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.