Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Cyfrowe zajęcia w SP 5 z dofinansowaniem

Ponad 370 tysięcy złotych dofinansowania udało się pozyskać skarżyskiej Szkole Podstawowej nr 5 na realizację projektu „Szkoła 2020 - modernizacja kształcenia w SP 5”. We wtorek, 25 sierpnia zastępca prezydenta Skarżyska-Kamiennej, Krzysztof Myszka i skarbnik miasta, Ewa Pawełczyk podpisali umowę w sprawie dofinansowania z RPOWŚ z marszałkiem województwa świętokrzyskiego, Andrzejem Bętkowskim i wicemarszałek, Renatą Janik.

 

 
Wartość całego projektu realizowanego przez Szkołę Podstawową nr 5 w Skarżysku-Kamiennej (wchodzącą w skład Zespołu Placówek Oświatowych nr 4) to ponad 420 tysięcy złotych. Ponad 50 tysięcy złotych to wkład gminy. Szkoła dzięki projektowi zyska doposażenie pracowni informatycznej. Nie zabraknie zajęć interaktywnych, cyfrowych zajęć rozwijających z różnych przedmiotów. Uczniowie będą też prowadzić wideoblogi i wideokonferencje z rówieśnikami z innych krajów. Zaplanowane są również szkolenia.
 
W projekcie weźmie udział ponad 230 uczniów i prawie 50 nauczycieli ze Szkoły Podstawowej nr 5.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.