Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Pogratulowali im sukcesów

W czasie czwartkowej sesji Rady Miasta prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig oraz przewodniczący Rady Miasta, Leszek Golik pogratulowali reprezentantom miasta, którzy odnieśli sukcesy w ogólnopolskich konkursach.

 

 

 

 

 

 
Gratulacje i podziękowania otrzymali maryniści, którzy w maju wywalczyli I miejsce w kraju w LVI Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie Wiedzy Morskiej pn. „Polska Marynarka Wojenna, a historia Wybrzeża Polskiego”: Izabela Kaleta i Jakub Kowalik z Gimnazjum nr 2, Martyna Gibała z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Jacek Witek z I Liceum Ogólnokształcącego oraz ich opiekunowie Jerzy Gębski, Andrzej Otwinowski i Przemysław Żmijewski.
Był to kolejny tak spektakularny sukces naszych reprezentantów - drużyna ze Skarżyska jest na podium zawodów centralnych już od 20 lat, a w ostatnich trzech latach zajmowała miejsce pierwsze. O tegorocznym zwycięstwie pisaliśmy TUTAJ.
 
Gratulacje i podziękowania trafiły także do Oliwii Niewczas, uczennicy Szkoły Podstawowej nr 2 w Skarżysku-Kamiennej, która zajęła III miejsce w Polsce wśród uczniów szkół podstawowych w Ogólnopolskiej Akademii - Konkursie Wiedzy o Prawie, organizowanej przez Centrum Edukacji Prawnej Krajowej Rady Radców Prawnych. Za przygotowywanie uczniów do tego niełatwego konkursu prezydent i przewodniczący Rady Miasta podziękowali również nauczycielce Ewie Kopeć. O sukcesie Oliwii Niewczas informowaliśmy TUTAJ.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.