Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Płonąca wyobraźnia - CARRANCA

Prezydent miasta Skarżyska-Kamiennej Roman Wojcieszek oraz Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej serdecznie zapraszają na Wieczór CARRANCA, który odbędzie się 25 lutego 2012 r. o godz. 20.00 w budynku MCK. Wstęp wolny, dobra zabawa gwarantowana. 


Live act zagrają "GRUPO CARRANCA" w skaładzie:

Dj Przekott (Kraków),
Dj LizamonaNegra (samba jazz),
Dj Escambo (Brazylia/Bahia),
Mastre Stiff (król djembe, conga),
AninhA: tancerka... nauka tańca: ... samba, salsa, cha-cha, rumba...


CARRANCA
W czasie, gdy formowała się nasza muzyczna osobowość, odgrywaliśmy role histerii koloru w czarno-białym filmie. Postanowiliśmy połączyć komórki i stworzyć „płonącą WYOBRAŹNIĘ” by podeptać nią rzeczywistość. Jesteśmy słodkim, polsko- brazylijskim, czekoladowym Fundue. Ocieramy się o brzmienia afrykańskie, południowo- i środkowo-amerykańskie podsycone słońcem, jak i o elektronikę. Są one starannie wyselekcjonowane po to, by dać Wam niezapomniane przeżycia. Naszym celem jest utrzymanie ciepła na stałym poziomie i żonglerka energią. Staramy się pozostawić w ludziach po naszych imprezach nadzieję na lepsze jutro i wewnętrzny spokój. Łączymy smaki samby, salsy, maracatu, pagode, jazzu, elektroniki, boogaloo, cumbii, naturalnych bębnów afrykańskich, marakasów oraz indywidualnej wrażliwości. Wygrywamy z warunkami atmosferycznymi i znamy się na radości :)))

W skład grupy wchodzą: Paco (Przekott) ekspert od masowania dźwiękiem, latynoskie smaki świata, Lucia Lizamonanegra) specjalistka od samby jazz, maracass, Mestre Stiff król energii w świecie djembe, Escambo Brazylijczyk dodający grupie pikantny i latynoski smak, pandeiro, maracass, ekspert od samby enredo i samby rock, AninhA nasza cudna tancerinha i maracassia :)

bip
 

um

um

mbti um