Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Ani Mru-Mru na dzień kobiet

Dzień kobiet zbliża się wielkimi krokami, a każda każda kobieta ceni sobie mężczyzn z poczuciem humoru. Co może więc być lepszym pomysłem na prezent niż wieczór w towarzystwie kabaretu Ani Mru-Mru. Ci trzej muszkieterzy żartu, którzy potrafią rozbawić publiczność samym wyjściem na scenę wystąpią już 8 marca w Skarżysku-Kamiennej.

 

 

W programie „Czerń czy biel” między innymi cofniemy się w czasie do końca ubiegłego stulecia, zobaczymy ciemną stronę kabaretowego życia, odwiedzimy salon tatuażu i znajdziemy się na budowie. Do tego piosenki i wyjątkowe prowadzenie. Wszyscy, którzy kupią bilet zobaczą nigdy nie emitowane w telewizji skecze oraz kilka w nowej aranżacji, a przede wszystkim będą cieszyć się wyjątkową atmosferą panującą podczas każdego występu kabaretu Ani Mru-Mru. Dodatkowo na chętnych czeka możliwość współtworzenia programu dzięki czemu każdy występ jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy!

 

Występ odbędzie się 8 marca w halii sportowej przy ul. Sienkiewicza 34 o godz. 17.30. 
Bilety w cenie 45 zł. do nabycia w Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji, ul. Sienkiewicza 34 oraz na stronie biletynakabarety.pl. Zamówienia grupowe (powyżej 15 osób) pod numerem telefonu 609 390 132

 


bip
 

um

um

mbti um