Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Spotkanie informacyjne „Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Skarżysku-Kamiennej we współpracy z Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku-Kamiennej zaprasza przedsiębiorców na spotkanie informacyjne „Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców”.
 
Tematem spotkania będą możliwości rozwoju firmy przy użyciu takich instrumentów, jak m.in. pożyczki w ramach Świętokrzyskiej Tarczy Antykryzysowej, dotacja obrotowa w ramach działania 2.5 RPO WŚ, dofinansowanie do szkoleń pracowników w ramach Bazy Usług Rozwojowych. Po spotkaniu można skorzystać z konsultacji indywidualnych.
 
Spotkanie odbędzie się 14 lipca o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Centrum Obsługi Inwestora przy ul. Legionów 122 D. Ze względu na sytuację epidemiologiczną, spotkanie będzie miało charakter zamknięty. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.
 
Zapisu na spotkanie można dokonać telefonicznie: 413709717 lub 413781206 (numery do Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich).

bip
 

um

um

mbti um