Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Komunikat do pszczelarzy i rolników

W związku z prośbą przewodniczącego sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi skierowaną do gminy Skarżysko-Kamienna, zwracamy się do pszczelarzy oraz rolników z prośbą o przekazywanie sugestii na temat wzajemnych oczekiwań rolników i pszczelarzy oraz propozycji działań w sytuacjach konfliktowych pomiędzy tymi wzajemnie uzupełniającymi się grupami oraz o przedstawianie opinii na temat obowiązującego w Polsce systemu ubezpieczeń upraw i zwierząt gospodarskich i potrzeby powrotu do obowiązkowych powszechnych ubezpieczeń rolniczych.
 
Przedstawione opinie, sugestie i propozycje zostaną uwzględnione w stanowisku gminy, które zostanie przedłożone sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
 
Opinie można kierować pisemnie do Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska w Urzędzie Miasta (na adres: Urząd Miasta Skarżysko-Kamiennej, ul. Sikorskiego 18, 26-110 Skarżysko-Kamienna) lub mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 15 marca 2019 roku.

bip
 

um

um

mbti um