Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Pozbądź się azbestu! Gmina odbierze go od ciebie za darmo

20 lutego 2017r. w Skarżysku rozpoczęła się realizacja zadania pn. „Usuwanie, transport i utylizacja wyrobów zawierających azbest z nieruchomości znajdujących się na terenie Gminy Skarżysko-Kamienna”. Zachęcamy mieszkańców (osoby fizyczne) do składania wniosków do Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamienna o sfinansowanie wywozu i utylizacji wyrobów zawierających azbest znajdujących się na posesjach na terenie naszej gminy.
 
Szczegółowe informacje na ten temat udzielane są w Urzędzie Miasta w Skarżysku-Kamiennej (ulica Sikorskiego 18, pok. 210, II piętro) lub telefonicznie pod nr tel. 41 25 20 170.

 

bip
 

um

um

mbti um