Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Komunikat w związku z I Powiatowym Biegiem Niepodległościowym

Organizatorzy - Starostwo Powiatowe w Skarżysku-Kamiennej i Stowarzyszenie Towarzystwo IMPULS informują, iż 12 listopada 2016 r. po raz pierwszy w naszym mieście zostanie zorganizowany bieg uliczny na dystansie 10 km. pod nazwą „I Powiatowy Bieg Niepodległościowy”.
 
Start nastąpi o godz. 12.00 na ulicy Tysiąclecia przy Zespole Szkół Technicznych. W związku z tym, na czas trwania zawodów, z ruchu zostaną wyłączone ulice: Tysiąclecia, Piłsudskiego, Żeromskiego, Moniuszki, Spółdzielcza, Sezamkowa, Orla, Moniuszki, Świętokrzyska, Armii Krajowej, Stokowa, Grottgera, Konarskiego, Armii Krajowej, Krasińskiego, Okrzei, Słowackiego. Utrudnienia w ruchu będą również w obrębie obejmującym wewnętrzny obszar nakreślony przez podane ulice.
Ponadto w dniu 12 listopada 2016 r. od godz. 12.00 do godz.14.00 będzie niemożliwy wyjazd z parkingów spod: Hermesu, Biedronki przy ul. Żeromskiego i Piłsudskiego oraz Lidla przy ul. Moniuszki.
Organizatorzy przepraszają za niedogodności.

 

Źródło: Starostwo Powiatowe w Skarżysku-Kamiennej
 

bip
 

um

um

mbti um