Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Pozbądź się azbestu. Gmina odbierze go od ciebie za darmo!

6 kwietnia 2016r. gmina Skarżysko-Kamienna rozpoczęła realizację zadania pn. „Usuwanie, transport i utylizacja wyrobów zawierających azbest z nieruchomości znajdujących się na terenie Gminy Skarżysko-Kamienna”. Zachęcamy mieszkańców (osoby fizyczne) do składania wniosków do Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamienna o sfinansowanie wywozu i utylizacji wyrobów zawierających azbest znajdujących się na posesjach na terenie naszej gminy.

 

 

 

Szczegółowe informacje można uzyskać w Urzędzie Miasta w -Kamiennej, ulica Sikorskiego 18, pok. nr 73 (II piętro), tel. 41 25 20 170.

 

 

 

bip
 

um

um

mbti um