Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Zapraszamy organizacje pozarządowe do składania formularzy aktualizacyjnych

LOGO SKARZYSKOPrzystępując do pracy nad coroczną aktualizacją bazy danych Urzędu Miasta w Skarżysku-Kamiennej o organizacjach pozarządowych, zapraszamy wszystkie lokalne organizacje pozarządowe do składania w roku bieżącym formularzy aktualizacyjnych na temat ich działalności.

 

 

 

Procedurę aktualizacyjną przeprowadza się w czwartym kwartale każdego roku na podstawie Zarządzenia Nr 124 Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej z dnia 13 czerwca 2013r. w sprawie procedury aktualizacji „Mapy aktywności” organizacji pozarządowych działających w Gminie Skarżysko-Kamienna. Dzięki wypełnieniu formularza aktualizacyjnego informacje na temat Państwa organizacji zostaną zamieszczone na stronie internetowej w „Mapie Aktywności Organizacji Pozarządowych”. Aktualne informacje będą wtedy dostępne dla mieszkańców miasta, innych organizacji i wszystkich zainteresowanych działalnością organizacji pozarządowych.

 

Prosimy o zwrot wypełnionych formularzy w nieprzekraczalnym terminie do 27 listopada br. Formularz można dostarczyć do Urzędu Miasta w Skarżysku-Kamiennej, ul. Sikorskiego 18 do Referatu Zdrowia (pokój nr 31, 25) lub przesłać na adres mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wzór jest dostępny na www.umskarzysko.bip.doc.pl w zakładce „Organizacje pozarządowe”, można go pobrać także TUTAJ.

 

bip
 

um

um

mbti um