rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Skarżysko Gminą na 5!

Prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig oraz skarbnik miasta, Ewa Pawełczyk odebrali 22 kwietnia tytuł „Gmina na 5!”, przyznany naszemu miastu przez Instytut Przedsiębiorstwa Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Skarżysko znalazło się tym samym w gronie 18 gmin, z ponad 600 ocenianych, wyróżnionych za podejście do obsługi inwestorów.
 
 
 
Pod uwagę w badaniu, prowadzonym przez Instytut Przedsiębiorstwa SGH, brano podejście gmin do obsługi inwestorów drogą elektroniczną. Badaniem objęto ponad 650 gmin. Oceniano między innymi witryny internetowe, a w szczególności to, czy potencjalny inwestor może na nich znaleźć dedykowaną mu zakładkę „DLA INWESTORA”, informacje o dostępnych terenach inwestycyjnych, czy namiar na osobę pośredniczącą w kontaktach między gminą a inwestorami. Badanie prowadzone było metodą „tajemniczego klienta” i polegało również na wymianie korespondencji drogą e-mail.

 

 
W tej edycji badania, wyróżnienie przyznano 18 samorządom, w tym Skarżysku-Kamiennej. Nadanie tytułów oraz podsumowanie badań odbyło się 22 kwietnia w Warszawie. Wyróżnienie dla naszego miasta odebrali: prezydent Konrad Krönig i skarbnik Ewa Pawełczyk.

 

 
- Szkoła Główna Handlowa doceniła naszą działalność w roku 2015 w zakresie obsługi inwestorów, zwłaszcza drogą elektroniczną. Jak stwierdził jeden z prowadzących, wyróżnione samorządy są "elitą elit", jeżeli chodzi o obsługę inwestora w naszym kraju. W tym roku w województwie wyróżniono jedynie Kielce oraz Skarżysko. To pierwszy tego typu tytuł w historii naszego miasta – podkreśla prezydent Konrad Krönig.

 

 
Przypomnijmy, iż z inicjatywy prezydenta Konrada Kröniga w 2015 roku w Skarżysku powołano Centrum Obsługi Inwestora, stworzona została także Miejska Baza Terenów Inwestycyjnych, zawierająca informacje o wszystkich dostępnych w mieście terenach dla kontrahentów.
 
 

bip
 

um

um

mbti um