Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Pokaż wreszcie co masz w mieście

„Pokaż wreszcie co masz w mieście” to hasło konkursu organizowanego przez międzynarodowy portal społecznościowy Placeknow.com. Skierowany był on do miast, organizacji turystycznych oraz mieszkańców, którzy dodając zdjęcia swojego miasta oraz śledząc je zwiększają jego szanse na zwycięstwo w konkursie. Gmina Skarżysko-Kamienna również zgłosiła swój udział do tego konkursu i walczyła o atrakcyjne nagrody. Konkurs trwał do 31 maja. Nasza gmina w tym konkursie zajęła 4 miejsce w kraju oraz 2 w województwie. Zaś w rankingu użytkownika byliśmy na premiowanej drugiej pozycji.

 

bip
 

um

um

mbti um