Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Trudności z pracą

Witam,

Kieruje zapytanie do Pana Prezydenta jako kompetentnej osoby. Mam 26 lat niegdyś mieszkanka Skarżyska osiedle place,obecnie gminy Zaczernie 5 km od Rzeszowa, chciałabym zapytać o możliwość znalezienia zatrudnienia w Urzędzie miasta lub innych instytucjach w Skarżysku. Ukończyłam Wydział Ekonomii Uniwersytetu rzeszowskiego i zdobyłam tytuł licencjata.Wraz z mężem i dziećmi chcielibyśmy osiedlić się na stałę w Skarżysku. Przeraża nas jednak iż, po przyjeżdzie nie będzie dla nas pracy.

Z poważaniem,
Magdalena Porada
Witam,

Bardzo mnie cieszy, że młodzi skarżyszczanie wracają do swojego rodzinnego miasta. Sytuacja na rynku pracy w Polsce jak i w naszym mieście nie jest dobra.Wysoka stopa bezrobocie, jeśli chodzi o nasz region nie zmniejsza się. Pomimo tego można znaleźć oferty pracy.Tylko w wydziale finansowym przez urząd miasta ogłoszono w ostatnich kilku miesiącach 10 naborów na wolne stanowiska pracy.W tej chwili jest kolejny na stronie bip urzędu miasta. Zachęcałbym Panią do śledzenia ofert na bieżąco w internecie czy przez PUP w Skarżysku-Kamiennej.

Z poważaniem
Prezydent Skarżyska

bip
 

um

um

mbti um