Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Co z ulicą 3-Maja?

Panie Prezydencie,

Chciałabym zapytać jakie są plany miasta Skarżyska-Kamiennej w stosunku do ulicy 3-go Maja. Zarówno ulica, jak i chodniki są w katastrofalnym stanie i potrzebują natychmiastowego remontu.

Panie Prezydencie proszę zwizytować te rejony i przekonać się jak to wygląda, szczególnie po deszczu. Jest to ulica bardzo często uczęszczana, położona w pięknej okolicy lasów i domków jednorodzinnych. Dlaczego od tylu lat nic nie robi się w kwestii remontu tej ulicy.  Brak jakichkoliwek decyzji dotyczących remontu tej ulicy wskazuje, że Pan Prezydent nigdy nie jechał 3-go Maja bądź nie udał się na spacer \"chodnikami\" 3-go Maja. Na Pana szczęście może to i dobrze, bo mógłby Pan uszkodzić samochód bądź nogi. Wydawało mi się, że będzie Pan Prezydentem wszystkich mieszkańców Skarżyska, a nie tylko ulic: Wschodniej, Pięknej i Bobowskich.

Pozdrawiam

Katarzyna Witkowska

Witam,

W ul.3-go Maja umieszczony jest główny kanał sanitarny naszego miasta. Z uwagi na jego fatalny stan techniczny wymaga kapitalnego remontu. W ramach środków unijnych, które miasto otrzyma na budowę i remonty kanalizacji sanitarnej przewiduje się również uruchomienie kanału w ul. 3-go Maja. Dopiero po tej inwestycji możliwe będzie kompleksowe przystąpienie do przebudowy tej ulicy.
Ale przypominam, że jest to ulica powiatowa.

Prezydent Roman Wojcieszek



bip
 

um

um

mbti um