Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

50- lecie ślubu

Witam!

Mam pytanko kiedy bedzie uroczystość w UM z okazji 50-lecia ślubu.

Witam

Bardzo się cieszę, że takie pytanie się pojawiło. Mam okazję przypomnieć wszystkim tym, którzy chcą razem z nami świętować ten dzień o zgłaszanie się do skarzyskiego Urzędu Stanu Cywilnego. Nasi urzednicy dysponują bowiem tylko adresami i danymi osób, którzy brali ślub w Skarżysku. A przecież mamy wielu mieszkańców, którzy nie brali takiego ślubu w naszym mieście. Sukcesywnie ponawiamy apele do mieszkańców, poprzez nasze lokalne media, o zgłaszanie się jubileuszowych par do urzędu. W tej chwili mamy kilka par i ich wnioski juz zostały zgłoszone i oczekujemy teraz na medale.

W tym miejscu chciałbym zwrócić się z prośbą do małżonków zamieszkałych na terenie miasta Skarżyska-Kamiennej, którzy zawarli związek małżeński w roku 1958 i chcą uczestniczyć w organizowanej przez nasz Urząd uroczystości jubileuszu 50-lecia pożycia małżeńskiego o zgłoszenie się do kancelarii Urzędu Stanu Cywilnego (pokój nr 65).

Roman Wojcieszek, prezydent miasta

bip
 

um

um

mbti um