Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Pytanie o stronę UM i KFiM

Szanowny Panie Prezydencie zostala kilka miesiecy temu zmieniona strona miasta wg. mnie jest malo czytelna i kolorystecznie do bani. Ponadto mam pytanie gdzie jest umieszczony link do Kalejdoskopu Firm i Instytucji miasta Skarżysko.

Z poważaniem Jan Dobrowolski
Odpowiedź:

Szanowny Panie,

Nowa strona UM działa od maja 2008 r. Jej nowa szata graficzna jest inna niż poprzednia. Aby iść z duchem czasu musieliśmy ją unowocześnić, wprowadzić  możliwość wkładania plików video czy audio. Duży zakres informacji, który został tu włożony nie pozwolił nam, aby większość z nich była na pierwszej stronie startowej. Są utworzone  w tym celu zakładki, co może dla niektórych - mniej zaprawionych internautów, stanowić pewne utrudnienie. Mam jednak nadzieję, że z czasem przyzwyczają się Państwo do nowej strony. I tak. Jest zakładka baza teleadresowa. Jeśli chodzi o Kalejdoskop Firm, to daliśmy taką możliwośc instytucjom. Ci, którzy się odezwali zostali umieszczeni na stronie. Inni mają swoje strony internetowe i nie są , jak widać zainteresowani taką reklamą.

Na pewno wszystkie uwagi dotyczące strony będą przez nas rozważane.

Z poważaniem,
Prezydent R. Wojcieszek

bip
 

um

um

mbti um