Pytanie o budowę parkingu

Kiedy zacznie się budowa parkingu przy ul.Rejowskiej do bloku nr 26? W budżecie miasta na rok 2008 pisze że taka inwestycja będzie przeprowadzona.

Zamieszczam link z budżetem w którym tak pisze: Link

Pozdrawiam,
Artur
Odpowiedź:

Szanowny  Panie !

Dziękuję  za  pytanie,  wiem jak  ta  sprawa  jest dla  mieszkańców  ważna,  jak długo  czekacie  na  jej  pomyslne  zakończenie. Nie  mogę  niestety  potwierdzić  do  końca     szybkiego  wykonania  parkingu,  bowiem Urząd  Miejski  miał  i  ma  nadal duże  kłopoty  z  zabezpieczeniem   projektantów  dla  prac  drogowych !

Mamy   wreszcie   projektanta,  który  w   tym   miesiącu  zakończy  realizację   projektu  technicznego - a  my  będziemy   mogli  wystąpić   do  Urzędu   Powiatowego  o   pozwolenie  na   budowę. Przewidujemy,  że w   tym  roku  uzyskamy  pozwolenie  i  ogłosimy  przetarg  oraz  zawrzemy   umowę  z  wykonawcą.   Z  uwagi   na   zimę   przewidujemy   zakończenie  budowy  do  końca   maja  2009.

Z  wyrazami  szacunku,
Roman  Wojcieszek