rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Brak nagrody

witam rok temu przyszedł na świat mój synek Fabianek 01,01,2012 o 18:00. Do tej pory myśleliśmy że ktoś się do nas odezwie wyrazie jakiegoś wyróżnienia. Oczywiście nie wiec my postanowiliśmy o sobie przypomnieć. Pewna jestem że jak bym rodziła u siebie w mieście to nikt by o nas nie zapomniał. W innych miastach dzieci urodzone tą data zawsze coś dostają my nie jest nam bardzo przykro z tego powodu. Prosimy o jakąś odpowiedz dla czego zostaliśmy tak potraktowani Pozdrawiam Paulina BorowieckaWitam
Na wstępie chciałabym złożyć gratukacje z powodu narodzin syna. A teraz chciuałabym wyjaśnić kwestie, o które Pani poruszyła w swoim liście. Po pierwsze nasze miasto nigdy w sposób dodatkowy nie gratyfikuje narodzin dzieci w dniu 1 stycznia. Natomiast wszystkie dzieci, które urodziły się w naszym mieście i są naszymi mieszkańcami tzn. są tutaj zameldowani otrzymują dyplom oraz śpioszki-body w specjalnym promocyjnym etui. Z tego, co udało mi się sprawdzić, Państwo nie są mieszkańcami Skarżyska-Kamiennej, dlatego takiego upominku z aktem urodzenia dziecka nie otrzymaliście. Mam nadzieję, że radość z tytułu dziecka nie przyćmił brak gadżetu czy nagrody z tego tytułu.
pozdrawiam w imieniu prezydenta
Beata Wojciechowska
rzecznik prasowy UM w Skarżysku-Kamiennej

bip
 

um

um

mbti um