rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Klub MKS GALA Skarżysko

Mam pytanie odnośnie klubu MKS GALA Skarżysko.
Dlaczego dziewczęta w roku 2013 dostały o połowę środków pieniężnych mniej, niż np. w ubiegłym roku?
Dziewczęta osiągają coraz lepsze wyniki! Nie ma w Skarżysku klubu sportowego, gdzie mogą się realizować. W tym momencie uważam,że miasto nasze i władze miasta nie chcą sukcesów..... nie chcą inwestować w młodzież, bo przecież prościej i wygodniej jest, żeby nastolatki siedziały przed komputerem, telefonem lub włóczyły się po mieście, a później się tylko słyszy: " ach ta dzisiejsza młodzież!" DAJMY IM SZANSĘ POZYTYWNEGO ROZWOJU!!! POZYTYWNEJ, MĄDREJ I DOBREJ REALIZACJI! Mądrego spędzania wolnego czasu!

A miasto milczy..... nie pomaga..... wręcz przeciwnie....
Dziewczęta zakwalifikowały się do ćwierćfinałów Polski. To bardzo duży sukces! Żaden klub dziewczęcy nie osiągnął takiego wyniku. Zastanawiam się dlaczego są z roku na rok ucinane dotacje na piłkę siatkową dziewcząt, pomimo coraz lepszych wyników??? Przydałyby się jakieś nagrody pieniężne, za te sukcesy.

Proszę o odpowiedź. Mam nadzieję,że władze miasta mogą lepiej dofinansować MKS Gala Skarżysko i postawić na siatkówkę dziewcząt.
Katarzyna Michta-Piętak, Robert Piętak


ODPOWIEDŹ
W związku z zadanym pytaniem uprzejmie informuję, że:
Po pierwsze nieprawdą jest, że z roku na rok są obniżane środki na sport.W roku 2011 gmina Skarżysko-Kamienna przeznaczyła na ten cel 550.240 zł., z czego 48 tys. zł otrzymała Gala.
W 2012 r. na ogólną kwotę 537.400 zł , Gali przypadło - 49 tys. zł. Mimo trudnej sytuacji finansowej, na 2013 r, na sport gmina przeznaczyła - 514.400 zł. z czego Gala otrzymała 25.000 zł.
Muszę przyznać, że przyznawane kwoty nie miały większego odzwierciedlenia w osiąganych wynikach sportowych przez zawodniczki GAli. Przytoczę punkty, które są przyznawane w ramach współzawodnictwa dzieci i młodzieży wg. Polskiej Federacji Sportu Młodzieżowego. W 2010 r – 9 pkt, 2011r. – 0 pkt, 2012r. -9 pkt
Ponadto pragnę podkreślić, że władze samorządowe mocno wspierają sport w tym również siatkówkę. Świadczą o tym przekazywane do klubów pieniądze jak i na Siatkarski Ośrodek Sportowy w Gimnazjum nr 1. Stwierdzenie, że gmina nie chce inwestować w młodzież jest więc krzywdzące i niesprawiedliwe.O nowych sukcesach zawodniczek Gali wiemy i gratulujemy im zakwalifikowania do ćwierćfinałów Polski. Będziemy współorganizatorami ćwierćfinałów w Skarżysku i zaoferowaliśmy pomoc w ich organizacji. Myślę, że to świadczy o naszym zaangażowaniu w ten sport. Mam nadzieję, że ta odpowiedź usatysfakcjonowała Państwa, a ze swojej strony życzymy zawodniczkom Gali kolejnych sukcesów..

bip
 

um

um

mbti um