Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Stadion na Rejowie

Witam Panie prezydencie korzystajac z okazji jaka sie natrafila mam na mysli ten o to rodzaj komunikacji miedzy wladza a spoleczenstwem , mam krotkie pytanie ...

Wlasciwie chodzi mi o stan stadionu na Rejowie (ul.Sloneczna ) czy jest jakas wizja malej chocby korekty i modernizacji tego obiektu ??

Nie wiem czy odwiedza Pan stadion na Rejowie , Ja jako niegdys zawodnik tego klubu patrzac teraz na stan naszego MIEJSKIEGO stadionu i przegladajac strone zksgranat.info i relacje z meczow naszego klubu , zerkam na stan obiektow w miejscowosciach jak Ozarow , Suchedniow , Stawczyn  itd pytam sie czy nie mozna w jakims stopniu nawiazac nasz stan stadionu chocby do polowy stanu tych obiektow ??? Tymbardziej ze jesli Panu wiadomo druzyna awansowala do wyzszej klasy rozgrywkowej !

Ja jako byly mieszkaniec naszego miasta patrzac na wszytsko zza granicy troche cierpie bo widze miliony przelewane na Lodowisko czy chociazby roznego rodzaju skwery ktore pochlaniaja ogromne srodki a brakuje kawalka blachy by pokryc kawalek trybuny na Rejowie !

Ps. mam nadzieje ze zapozna sie Pan z moja wypowiedzia i nie przejdzie do tego obojetnie .

Z powazaniem ( Emigranci Miasta Skarzysko - Kamienna , Tricolores ZKS 1928 )

Pozdrawiam

 

 

 

Szanowny  Panie! Cieszę  się,  że  mimo  tego, iż  opuścił  Pan  nasze  miasto  przed  laty  interesuje  się  Pan  jego  bieżącymi  sprawami.  Dziedzina  sportu  jest  mi  bliska  a  dowodem  na  to, że  dbamy  o  tę  sferę  życia  są  wielkości  środków  przeznaczanych na  sport w  budżecie  miasta. Piłka  nożna  nie  jest  jedyną  dyscypliną  przez  nas  wspieraną,  choć  środki  przeznaczane  corocznie  wyróżniają  ją  spośród  wielu  dyscyplin.  Istotnie  stadion  Granatu  nie  przynosi  nam  chluby!  Jednak  większym  problemem  jest  poziom  jaki  prezentuje  ta  drużyna.  Cieszymy  się  oczywiście  z  awansu  do  III  ligii  lecz  martwimy,  że  podstawowy  skład  drużyny  opiera  się  na  zawodnikach  pozyskanych  z  zewnątrz.  Dlatego  też  od  kilku  lat  skupiliśmy  się  na  stworzeniu  lepszych  warunków  do  uprawiania  tego  sportu  przez  dzieci  i  młodzież  budując  pięć  boisk  o  sztucznej  nawierzchni  i  co  najważniejsze  zabezpieczając  środki  na  prowadzenie  zajęć. Wracając  do  stadionu  Granatu  to  należy  podkreślić, że  siłami  miasta  utrzymujemy  ten  obiekt  zabezpieczając  przede wszystkim   b.dobrą  jakość  murawy. Zaplecze  nie   jest  w  dobrym  stanie,  ale  je  sukcesywnie  poprawiamy.  Pragnę  też  podkreślić,  że  środki  budżetu  miasta  przeznaczane  na  Granat  w  ostatnich  latach  wzrosły  z  73 tys. zł  w  r 2006  do  prawie  300  tys.  w  2010.  Przekazując  te  środki,  a  przede wszystkim   wspierając  dzieci  i  młodzież  oczekujemy  na  lepsze  wyniki   rywalizacji  sportowej  co  niewątpliwie  przełoży  się  na  poprawę  bazy  Granatu.  Pozdrawiam  Roman  Wojcieszek 

bip
 

um

um

mbti um