Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Informacja o wywieszeniu wykazu nieruchomości gruntowych przeznaczonych do dzierżawy dot. nieruchomości położonej w Skarżysku-Kamiennej u zbiegu ulic Sokolej i Rejowskiej

 
 
     Prezydent Miasta Skarżyska - Kamiennej informuje, że w siedzibie Urzędu Miasta w Skarżysku - Kamiennej przy ul. Sikorskiego 18, został wywieszony wykaz  nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy z dnia 09.07.2019 r., dotyczący nieruchomości gruntowej  położonej w Skarżysku-Kamiennej u zbiegu ulic Sokolej i Rejowskiej. Wykaz ten zamieszczono także w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Skarżysku-Kamiennej.
Powyższa nieruchomość została przeznaczona  na samochodowy parking strzeżony bez prawa wznoszenia obiektów trwale związanych z gruntem.

     Zarządzenie Nr 188/2019 Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej z dnia 9 lipca 2019 r. w sprawie ogłoszenia wykazu nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy w załączeniu.

 

bip
 

um

um

mbti um