Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Informacja o wywieszeniu wykazu nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży dot. nieruchomości gruntowych położonych w Skarżysku-Kamiennej przy Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego i Al. Niepodległości

 

        Prezydent Miasta Skarżyska-Kamiennej informuje, iż w siedzibie Urzędu Miasta w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Sikorskiego 18, został wywieszony wykaz nieruchomości z dnia 23.04.2020 r. dotyczący nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży, dotyczący nieruchomości usytuowanych w Skarżysku-Kamiennej przy Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego i Al. Niepodległości. Wykaz ten został także zamieszczony na stronach internetowych Urzędu Miasta w Skarżysku-Kamiennej: www.bip.skarzysko.pl oraz www.um.skarzysko.pl”.

Zarządzenie Nr 92/2020 Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej z dnia 23 kwietnia 2020 r. w sprawie ogłoszenia wykazu nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w załączeniu.  

 

Załączniki

 
 
 
 
 
 
 

bip
 

um

um

mbti um