Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Wigilijny czas

 W środę, 20 grudnia, prezydent Roman Wojcieszek uczestniczył w jasełkach przygotowanych przez wychowanków Zespołu Placówek Opieki i Wychowania Interwencji Kryzysowej “Przystań”.

Dzieci przygotowały wspaniałą ucztę duchową dla zaproszonych gości. Wiersze, kolędy i pastorałki wypełniły całe przedstawienie jasełkowe. Swoim występem wprowadziły wszystkich w niepowtarzalny świąteczny nastrój. Każdy z zaproszonych został obdarowany upominkiem świątecznym. Prezydent Roman Wojcieszek i starosta skarżyski Jerzy Żmijewski otrzymali od dzieci wspaniałe chatki z piernika. Potem tradycyjnie już, każdego gościa z osobna, dzieci oprowadziły po swoim “domu”. Pokazali swoje pokoje, ulubione zabawki i zdradzili swoje marzenia. Prezydenta do swojego pokoju zaprowadziły “aniołki”. Dziewczynki zdradziły, że święta spędzą w domu rodzinnym, a pod choinkę chciałyby otrzymać: jedna pieska, a druga lalkę. Prezydenci uczestniczyli również tego dnia w spotkaniu wigilijnym z radnymi Rady Miasta, uczniami w Szkole Podstawowej nr 1, dziećmi ze świetlicy środowiskowej w Caritas przy parafii NSJ i “Wzajemna Pomoc” przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.