rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

wifi

Logowanie

Finał - ALPS

siatkowka [lid].jpg16 maja 2009r. zakończyły się rozgrywki Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej (ALPS) organizowanej przez Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej.

Do rundy play off zakwalifikowały się cztery pierwsze drużyny, wyłonione z rundy zasadniczej, granej systemem "każdy z każdym".Wśród tych czterech zespołów w szranki stanęli STS I, Domino Jastrząb, Belfry i Oldboy'e. Wszystkie pojedynki, w przeciwieństwie do meczy z pierwszej rundy, rozegrano na głównej arenie hali.

W pierwszym półfinałowym pojedynku STS I dosyć łatwo poradziło sobie z Oldboy'ami, pokonując ich 3:0. Tym samym poznaliśmy pierwszego finalistę.

Drugi półfinałowy mecz, Domino Jastrząb - Belfry, zaczął się od wygranego seta przez tych drugich. Czyli teoretycznie niezgodnie z planem, bo po 11. kolejkach to Belfry byli niżej sklasyfikowani - 3. pozycja. Jednak późniejsze odsłony meczu to już dominacja... Domina.

Mecz o "brąz" był szybki, z dość wyraźną przewagą Belfrów. Może z wyjątkiem drugiego seta. Kibice w ekspresowym tempie musieli przestawić się na największe emocje, czyli kulminacje dnia, wielki finał ligi, od kiedy się zaczęła, czyli 31. stycznia.

Spotkanie STS I z Dominem Jastrząb dostarczyło wszystkim emocji, stało na wysokim poziomie, godne dwóch najlepszych zespołów ALPS. Trwało 5 setów.

Zaczęło się od nieoczekiwanej sporej przewagi Domina, prowadząc przez większość seta, dowieźli zwycięstwo do końca pierwszej odsłony.

Drugi set to wymiana ciosów, wyrównana gra, ale końcówka szczęśliwa dla STS-u.

Trzeci set to odmiana gry zwycięzcy - jak się później okazało ligi - STS-u. Lepszy odbiór piłki, obrona, zaskakujące  rozwiązania i w efekcie triumf w tym secie.

Kiedy wydawało się, że STS I pójdzie za ciosem i spokojnie zakończy ten finał, rywal w czwartym secie powstał z kolan i po zaciętej odsłonie doprowadził do remisu w meczu. A więc o sukcesie którejś z drużyn miał zadecydować tie break.

A ten był godzien, a jakże, najlepszych ekip ALPS. Ponownie zawodnicy wspięli się siatkowka [640 x 457].jpgna wyżyny swych umiejętności, każdy miał ambicję zdobyć najcenniejszy puchar, czyli walka na całego, do upadłego i wydaje się, że o wygranej zadecydowała większa determinacja i ogranie STS-u.

Pierwszym triumfatorem Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej została drużyna STS I. Gratulujemy!

A ostateczna kolejność zespołów identyczna jak po rundzie zasadniczej.

Najwszechstronniejszym zawodnikiem wybrano Michała Waligórę z Domina Jastrząb - otrzymał statuetkę.