rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Zapraszamy mieszkańców do wypełnienia ankiety w ramach programu „Rozwój Lokalny”

Trwają prace nad projektem w ramach programu „Rozwój Lokalny”, w którym nasze miasto ma szansę zdobyć dofinansowanie na rozwój w wysokości do 40 mln zł. Mieszkańcy miasta, którzy chcą włączyć się w proces tworzenia projektu, mogą to zrobić również wypełniając ankietę na temat produktów i zasobów naszego miasta.
 
Co jest oceniane za pomocą ankiety?
- Możliwości wykorzystania zasobów dla generowania produktów lokalnych (czyli, czy dany zasób pozwoli nam stworzyć jakiś produkt)
- Unikalność zasobu (czyli, czy jest to zasób charakterystyczny dla naszego miasta, którego próżno szukać gdzie indziej).
 
Ankieta dostępna jest pod linkiem:http://bit.ly/mapowanie_zasobow 
 
Zachęcamy też do zgłaszania swoich uwag i propozycji na rozwój miasta. Dla ułatwienia kontaktu uruchomiona została strona internetowa – www.projektnorweski.skarzysko.pl – poświęcona Projektowi Norweskiemu, która będzie systematycznie uzupełniana o kolejne materiały. Można na niej znaleźć informacje o programie „Rozwój Lokalny”, zapoznać się z pracami miejskiego zespołu powołanego do stworzenia kompletnej propozycji projektu, a także zgłaszać swoje pomysły.

 

Aktualizacja: Ankieta została zakończona. Dziękujemy za udział. 

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.