Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

XV Forum Ekonomiczne Młodych Liderów – zaproszenie do udziału

Zachęcamy do zapoznania się z zaproszeniem do udziału w XV Forum Ekonomiczne Młodych Liderów - Online, które odbędzie się w dniach 8-10 września 2020 roku w Nowym Sączu. Z uwagi na sytuację, wydarzenie odbędzie się w formule online, a udział w nim będzie bezpłatny.

 

 

 

 

 

 

 

Co roku około 400 osób zbiera się na Forum, aby dyskutować między innymi o przyszłości Starego Kontynentu, możliwych rozwiązaniach problemów ekonomiczno-społecznych, wpływie młodych ludzi na rozwój państwa i społeczeństwa oraz nowych technologiach wspomagających rozwój biznesu. FEML jest okazją do spotkania z najbardziej charyzmatycznymi przywódcami, młodymi biznesmenami, aspirującymi politykami; pomaga także w zbudowaniu sieci kontaktów, która może być później przydatna w budowaniu własnych perspektyw.
 
Tegoroczny program Forum zbudowany jest wokół tezy „Solidarność młodego lidera – kompetencje jutra”.
 
Po więcej informacji na temat Forum odsyłamy na stronę internetową wydarzenia www.forum-leaders.eu oraz fanpage na www.facebook.com/young.leaders.forum.
 
Rekrutacja zakończy się w najbliższym czasie, osoby zainteresowane udziałem proszone są o niezwłoczną rejestrację.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.