rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Wakacje na sportowo

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej przygotowało ofertę dla wszystkich mieszkańców miasta pozostających w wakacje w mieście. W ofercie znalazły się zajęcia z piłki nożnej, tenisa ziemnego, nauka pływania, a w sierpniu ruszą zajęcia z piłki siatkowej.

 

 

 

 

 
WAKACYJNA NAUKA PŁYWANIA
W piątek, 24 lipca zakończyła się pierwsza odsłona Wakacyjnej Nauki Pływania dla dzieci, która trwała przez dwa tygodnie. Z tej oferty skorzystało ponad 20 dzieci, które pod bacznym okiem instruktorów Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji poznawały podstawy pływania.
Zajęcia odbywały się codziennie w godzinach 9.00 – 11.00 na Krytej Pływalni przy ul. Spółdzielczej 19. W sierpniu odbędzie się druga odsłona Wakacyjnej Nauki Pływania (od 17 sierpnia do 28 sierpnia). Szczegóły i zapisy w kasie pływalni.
 
AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ
Dużą popularnością cieszą się zajęcia Wakacyjnej Akademii Piłki Nożnej, którą Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji organizuje wraz Piłkarską Akademią Skarżyska. Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki w godzinach 10.00 – 11.30 na Orliku przy ul. Sienkiewicza 34. Wakacyjna Akademia Piłki Nożnej potrwa do 27 sierpnia. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci do 12 roku.
 
LEKCJE TENISA
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji oraz Skarżyskie Towarzystwo Tenisowe STT „Smecz” są organizatorami lekcji tenisa ziemnego w Wakacyjnej Akademii Tenisa. Pierwsza część już jest za nami (zajęcia odbywały się w dniach 13 – 17 lipca). Kolejna odsłona Wakacyjnej Akademii Tenisa odbędzie się w dniach 2 – 6 sierpnia 2020. Zajęcia odbywają się na kortach ziemnych STT „SMECZ” przy ul. Paryskiej, pod bacznym okiem instruktora Andrzeja Moczka. Zgłoszenia i szczegółowe informacje pod numerem tel. 606 355 551.
 
WAKACJE Z SIATKÓWKĄ
Skarżyskie Towarzystwo Sportowe oraz Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji zapraszają wszystkich chętnych uczniów szkół podstawowych do udziału w zajęciach z piłki siatkowej pod nazwą „Wakacje z Siatkówką”. Zajęcia rozpoczną się 3 sierpnia 2020 roku i trwać będą do 28 sierpnia (codziennie oprócz sobót i niedziel) od godziny 10.00 w Hali Sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Sienkiewicza 34. Zajęcia prowadzić będą trenerzy i instruktorzy Skarżyskiego Towarzystwa Sportowego. Udział w zajęciach jest bezpłatny.
 
LODOWISKO RÓWNIEŻ W WAKACJE
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji zaprasza w okresie wakacyjnym na jazdę na rolkach i deskorolkach na Lodowisku. Wejście codziennie oprócz stałych rezerwacji lodowiska. Wejście dla dzieci w cenie 2 zł/osoba.
 
STRZEŻONE KĄPIELISKO „REJÓW”
Kąpielisko czynne jest od 27 czerwca do 31 sierpnia od godz. 10.00 do 18.00. Bezpieczeństwa na miejskim kąpielisku strzeże dwóch ratowników.
 
SKARŻYSKO SIĘ RUSZA
MCSiR zaprasza na bezpieczne zajęcia fitness na lodowisku (tabata – brzuch/biodra, uda/pośladki) dla wszystkich mieszkańców miasta: lodowisko - wtorki, środy i czwartki, godz. 19.00. Wstęp 7 zł.
 
PROMOCJA NA BASENIE I HALI
Od 24 czerwca do 15 września w godz. 7.00 – 14.00 obowiązują promocyjne wejście na Krytą Pływalnię - karnet 10 wejść za 35 zł.
Promocyjne ceny obowiązują też na Hali Sportowej. Wynajem hali od 15 czerwca do 15 września - cała hala za 60 zł/godz.; 1/3 hali za 30 zł/godz.
 
Źródło: MCSiR w Skarżysku-Kamiennej

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.