rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Kolejny inwestor w Skarżysku - ma powstać duży park handlowy, prezentujemy jego plany

Prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig sfinalizował rozmowy, dzięki którym w mieście pojawi się inwestor, który ma w planach wielomilionowe przedsięwzięcie. Na działce przy ulicy Krakowskiej ma powstać park handlowy o powierzchni około 8 tysięcy metrów kw.

 

 
Inwestycję przeprowadzi firma Trei Real Estate, która pod marką Vendo Park buduje i wynajmuje parki handlowe w Polsce, Czechach i na Słowacji. Łącznie powstało już 27 obiektów, z czego aż 17 zlokalizowanych jest w naszym kraju. Deweloper planuje otworzyć kolejne parki handlowe w Polsce. Dzięki dobrej współpracy z miastem plany inwestycyjne związał również ze Skarżyskiem-Kamienną.
 
- Firma Trei Real Estate Poland wybuduje w naszym mieście duży park handlowy, który będzie zlokalizowany na działce o powierzchni ponad 4 ha przy ulicy Krakowskiej. Sam obiekt będzie miał powierzchnię około 8 tysięcy metrów kwadratowych. Plany przedstawia wizualizacja, którą prezentujemy dzięki uprzejmości inwestora – informuje prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig. - Cieszę się, że kolejni inwestorzy dostrzegają potencjał naszego miasta i właśnie tu zamierzają lokować swój kapitał. Nie ukrywam, iż jako miasto na wypracowanie takiego klimatu inwestycyjnego pracujemy, odkąd zostałem prezydentem. Przyciąganie inwestora to proces, czasem wieloletni i kosztowny, ale najważniejsze, że mamy kolejne efekty. Każda taka inwestycja to również kolejne nowe miejsca pracy dla skarżyszczan oraz wpływy z podatków - dodaje prezydent miasta.
 
Więcej szczegółów na ten temat inwestor przedstawi w trakcie V Międzynarodowego Forum Inwestycyjnego, które odbędzie się we wrześniu.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.