Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Zasady obsługi petentów w Urzędzie Miasta

W związku z trwającą epidemią koronawirusa, przypominamy zasady obsługi interesantów w Urzędzie Miasta Skarżyska-Kamiennej. Prosimy petentów o zgłaszanie się do Biura Obsługi Interesanta na parterze budynku. Tam petenci otrzymują pełną informację i kierowani są albo do poszczególnych stanowisk do obsługi przez pracowników merytorycznych wydziałów, albo do odpowiednich wydziałów (np. Urzędu Stanu Cywilnego, Biura Dowodów Osobistych, do kasy).
 

 

Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust oraz nosa oraz o dezynfekcji rąk – dozownik z płynem dezynfekującym znajduje się przy wejściu do budynku Urzędu Miasta oraz w Biurze Obsługi Interesanta.
 
Zachęcamy petentów do wcześniejszego kontaktu telefonicznego, by ograniczyć ilość osobistych wizyt w Urzędzie Miasta.
 
Przypominamy o możliwości załatwienia wielu spraw za pośrednictwem internetu:
- mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.),
- przez platformę ePuap,
- za pośrednictwem portalu obywatel.gov.pl.
 
Przypominamy także o możliwości wykonywania opłat za pomocą przelewów w bankowości elektronicznej.
 
W razie pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego z Biurem Obsługi Interesanta pod nr telefonu 41 25 20 100.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.