Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

„Krzyżacy" w Muzeum Orła Białego – zapraszamy na seans w kinie pod chmurką

Zgodnie z historyczną datą – 15 lipca, tyle że 610 lat później, na placu Muzeum im. Orła Białego w Skarżysku-Kamiennej można będzie zobaczyć ekranizację powieści Henryka Sienkiewicza „Krzyżacy”. Seans „Pod Księżycem” rozpocznie się o godz. 21.30. Na wydarzenie będzie można dojechać do Muzeum bezpłatnym autobusem. 
  
 
Filmowa atrakcja, która nawiąże do przypadającej 60 lat temu premiery filmu w reżyserii Aleksandra Forda, przeznaczona jest głównie dla wypoczywającej na wakacjach młodzieży, ale urok letniego kina na muzealnym placu może podziałać na wielu. Zapewne nie odstraszy ich środek tygodnia, bo historyczna data ma swoje prawa. Warto jednak solidnie przespać poprzednią noc, gdyż film trwa 166 minut.
 
Miejska Komunikacja Samochodowa podstawi w tym dniu swoje autobusy, które gratis przewiozą uczestników seansu do muzeum na godz. 21.15. Darmowy powrót ok. godz. 00.45, za okazaniem biletu wstępu na seans. Bilet wejściowy dla wszystkich w cenie „ulgowego”, tj. 8 zł. Na placu organizatorzy zapewnią małą gastronomię.
 
Przedsięwzięciu towarzyszyć mają dodatkowe atrakcje – wkrótce Muzeum Orła Białego przestawi kolejne szczegóły.
 
Zapraszamy!

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.