Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Dzień Matki, Dzień Dziecka i Dzień Samorządowca... w Muzeum Orła Białego

31 maja w Muzeum im. Orła Białego odbędzie się event, którego adresatem będą mamy, dzieci i samorządowcy. W niedzielne popołudnie (od godziny 14 do 18) na gości czekać będą liczne atrakcje i… darmowe lody dla najmłodszych.

 

 

 

 

 

Ostatnia niedziela maja może połączyć Dzień Matki z Dniem Dziecka i Dniem Samorządu Terytorialnego. Ten ostatni obchodzony będzie w 30. rocznicę pierwszych wolnych wyborów samorządowych z 27 maja 1990 roku.
 
Przy zachowaniu wszelkich niezbędnych warunków sanitarnych Muzeum chce w tym dniu w godz. 14-18 zaoferować szereg atrakcji. Na muzealnym placu będzie można m.in. podziwiać polską broń od czasów Mieszka I, aż po Powstanie Styczniowe. Zagości też muzealna ekspozycja oręża z XX wieku, a wszyscy chętni będą mogli składać i rozkładać broń. Nie zabraknie też muzycznych zagadek z nagrodami, a także stoiska z najnowszymi wyrobami Mesko S.A. Historię skarżyskiego samorządu przypomni „jednodniówka” ze wspomnieniem wszystkich prezydentów miasta, począwszy od 1990 roku.
 
Na pierwszych 200 „milusińskich”, którzy nie przekroczą wieku szkoły podstawowej, czekają lody – gratis! Mamy, w godzinach imprezy, wejdą na teren Muzeum kupując bilet ulgowy.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.