rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Forum Inwestycyjne 2020 w nowej formule

18 września w Skarżysku-Kamiennej odbędzie się V edycja Międzynarodowego Forum Inwestycyjnego. Wydarzenie, z uwagi na obecną sytuację, odbędzie się w całości online.

 

 

 

 

 

 

 

Forum Inwestycyjne co roku jest okazją do spotkania się i wymiany doświadczeń oraz zdobycia kontaktów. W dotychczasowych czterech edycjach wydarzenia – odbywającego się każdej jesieni w Skarżysku-Kamiennej – licznie brali udział przedstawiciele świata biznesu, samorządu, nauki i instytucji otoczenia biznesu z kraju i zagranicy.
 
Tegoroczna edycja Forum, z uwagi na trwającą pandemię koronawirusa, nie może odbyć się w dotychczasowym kształcie. Władze miasta oraz Centrum Obsługi Inwestora w Skarżyska-Kamiennej nie rezygnują jednak z organizacji wydarzenia.
 
- Podjęliśmy decyzję, że piąte Międzynarodowe Forum Inwestycyjne odbędzie się we wrześniu, w całości w formule online. Cały czas prowadzimy rozmowy z inwestorami, zarówno rodzimymi, jak i zagranicznymi i oni pomimo obecnej sytuacji są zdeterminowani, by lokować swój kapitał właśnie w Skarżysku-Kamiennej oraz w regionie świętokrzyskim. Jestem przekonany, że Forum będzie dogodnym momentem do przedstawienia planowanych przez nich przedsięwzięć inwestycyjnych. Będzie to też na pewno dobra okazja do rozmowy o tym, jak funkcjonować w obliczu zagrożenia epidemicznego. Gospodarka mocno ucierpiała, a zagrożenie koronawirusem nie minie szybko, dlatego potrzebne są rozwiązania, jak w takiej sytuacji prowadzić i rozwijać swoją działalność – mówi prezydent miasta, Konrad Krönig.
 
Praca nad przygotowaniem Forum Inwestycyjnego w formule online już trwa, wkrótce poznamy przewodni temat i inne szczegóły wydarzenia.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.