Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

#dobryboświętokrzyski – konkurs dla dzieci i młodzieży

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursie #dobrybopolski #dobryboświętokrzyski. Ideą konkursu jest zwiększenie zainteresowania produktami regionalnymi, wzmocnienie tożsamości regionalnej i podniesienie poziomu wiedzy na temat regionu świętokrzyskiego.
 
Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wykonanie dowolną techniką pracy plastycznej prezentującej wybrany produkt z regionu świętokrzyskiego oraz udokumentowanie za pomocą trzech zdjęć etapów wykonania pracy: przygotowania materiałów, pracy w trakcie wykonywania oraz efektu końcowego.
Fotogramie prac należy opublikować na własnym profilu społecznościowym na Facebooku (w przypadku osoby powyżej 13 roku życia) lub na profilu rodzica/opiekuna prawnego i oznaczyć hasztagami #dobrybopolski #dobryboświętokrzyski. Formularz zgłoszeniowy oraz screen zamieszczonego na Facebooku posta należy również przesłać mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 30 czerwca.
 
Szczegółowe informacje, regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego – TUTAJ.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.