rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Celsium organizuje eko-lekcje online dla dzieci

Czy papierowy ręcznik to papierowy odpad? Gdzie wyrzucić karton po mleku, skoro to nie jest papier? W końcu - dlaczego żarówka świeci, a w kranie płynie ciepła woda? Z okazji Dnia Ziemi firma Celsium - zielona energia, która promuje ekologiczne postawy i eko-edukację, organizuje cykl internetowych eko-lekcji dla uczniów szkół podstawowych z naszego regionu. Inspiracje do rozmów nauczycieli z uczniami, a także uczniów z rodzicami - Celsium publikować będzie na swoim facebookowym profilu.

 

 

 

 

 
W tym szczególnym i trudnym dla wszystkich okresie pandemii, firma postanowiła wesprzeć nauczycieli, przygotowując inspirujące internetowe eko-lekcje, które przedstawią uczniom ze szkół w Skarżysku-Kamiennej, Starachowicach, Grójcu, Sokółce i Drzewicy różnorodne, prośrodowiskowe zagadnienia.
 
Co może zaskoczyć nas przy segregowaniu śmieci? Do jakiego kosza należy wrzucić dany śmieć? Czy papierowy ręcznik zawsze trafia do kosza na papier? Skąd się bierze ciepło
w kaloryferach, a skąd ciepła woda w kranie? Dlaczego żarówka świeci i czym się różni elektrownia od elektrociepłowni? I jak każdy z nas, bez większego wysiłku, może skutecznie walczyć ze smogiem? Czym jest ciepło systemowe i dlaczego warto wiosną oraz jesienią mieć włączone kaloryfery? To zaledwie kilka pytań, na które odpowiedzi znajdą uczestnicy internetowych eko-lekcji przygotowanych przez Celsium.
 
Lekcje prezentowane będą w formie postów na profilu Facebook firmy Celsium, a do nauki, poprzez zabawę, zaproszeni są uczniowie z rodzicami, nauczyciele, ale też wszyscy, dla których troska o środowisko ma znacznie. To, w jakim stanie zostawimy naszą planetę przyszłym pokoleniom zależy również od nas samych.
 
- Dbałość o ekologię i naturę to jeden z celów naszej firmy. Po wielu pozytywnych reakcjach na nasze poprzednie akcje, postanowiliśmy, w tym trudnym dla uczniów, rodziców
i nauczycieli czasie - zaproponować połączenie przyjemnego z pożytecznym. Bazując na ciekawostkach i interesujących dzieci zagadnieniach, opowiadamy o tym, jak dbać o ziemię nie tylko w jej święto, ale także jak rozumieć zjawiska, które nas otaczają i jak zadbać
o zdrowie oraz przyszłość - mówi Dagmara Nowak-Trochimiuk, rzecznik prasowy Celsium i dodaje: Co kilka dni, na naszym profilu na FB będziemy publikować inspirujący post, zachęcający do dyskusji w szkole i w domu, a dzięki niemu dzieci zdobędą nową eko-wiedzę. Zachęcamy do obserwowania naszego profilu i do udziału w zabawie.
 
Pierwszy post wprowadzający został już opublikowany, a Celsium oznaczyło w nim placówki szkolne, zachęcając je do udziału w akcji.
 
Więcej o akcji, jak również sam jej przebieg, można obserwować pod linkiem: https://www.facebook.com/CelsiumZielonaEnergia 
 
To nie pierwsza ekologiczna akcja firmy ze Skarżyska Kamiennej.
Celsium to producent i dostawca ekologicznego ciepła i energii, którego wielu mieszkańców kojarzyć może z kampanią „Wybierz - zieloną energię”, realizowaną w okresie wyborów samorządowych lub z akcją „Odzyskujemy świąteczną energię”. Wtedy, po Świętach Bożego Narodzenia, zbierano usuwane przez mieszkańców żywe choinki, aby następnie spalić je w biomasowych kotłach i pozyskaną w ten sposób energię, wykorzystać do ogrzania domów i mieszkań. Celsium, organizowało również odwiedziny eko-Mikołaja, który dotarł do kilkuset przedszkolaków.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.