Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Muzeum dla szpitala

Zakończyła się licytacja pamiątkowej monety, organizowana przez skarżyskie Muzeum Orła Białego na rzecz Szpitala Powiatowego. Nabywca zaoferował za monetę 800 zł – ta kwota zasili konto szpitala w trudnym okresie walki z koronawirusem.

 

 

 
Numizmat był jedną z cenniejszych pamiątek, otrzymanych przez placówkę z okazji obchodzonego niedawno 50-lecia jej istnienia.

 

 
Moneta Narodowego Banku Polskiego wybita w ramach programu „MyPolacy 1918-2018” została wykonana przez Mennicę Polską S.A. na zlecenie Narodowego Banku Polskiego. Unikatowy przedmiot podarował naszemu muzeum zastępca dyrektora NBP O. Kielce Krzysztof Szczerba podczas majowej (2019 r.) konferencji z okazji 180. rocznicy budowy Huty Rejów. Certyfikat monety z wizerunkiem Romana Rybarskiego (cykl „Wielcy Polscy Ekonomiści”) podpisał prezes NBP Adam Glapiński.
 
Licytacja trwała od 3 do 17 kwietnia. Muzeum im. Orła Białego serdecznie gratuluje i dziękuje darczyńcy, który zwyciężył w licytacji. Pozostałym osobom, które w niej uczestniczyły, jako nagrody pocieszenia oferuje bilety wstępu dla sześciu osób.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.