rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

37 mln zł unijnego dofinansowania do budowy tunelu przez PKP PLK

- To bardzo dobra wiadomość dla naszego miasta. Cieszę się, że PKP PLK S.A. będą mogły zrealizować tę inwestycję – mówi prezydent Skarżyska-Kamiennej, komentując informację o dofinansowaniu kwotą ponad 37 mln zł z Regionalnego Programu Operacyjnego do budowy tunelu pod torami. - Przypomnę, że lobbowaliśmy w sprawie zwiększenia dofinansowania unijnego przez Urząd Marszałkowski, gdy tylko pojawiły się problemy ze sfinansowaniem inwestycji – dodaje prezydent Konrad Krönig.
 
Przypomnijmy, że ważnym elementem inwestycji PKP PLK S.A. jest budowa tunelu pieszo-rowerowego pod torami przy Dworcu PKP. Tunel zastąpi starą kładkę nad torami.
 
Pomimo pozyskania przez PKP PLK dofinansowania unijnego, inwestycja stanęła pod znakiem zapytania po przetargu, gdy okazało się, że złożone oferty znacznie przewyższały kwotę przeznaczoną na ten cel przez inwestora.
 
Prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig zaniepokojony trudnościami przy realizacji inwestycji zaapelował w kwietniu 2019 roku do świętokrzyskich parlamentarzystów o lobbowanie w sprawie pozyskania dodatkowych środków na budowę tunelu, zaś do Marszałka Województwa o przeanalizowanie możliwości zwiększenia dofinansowania na realizację tejże inwestycji.
 
W piątek Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego poinformował o podpisaniu przez Marszałka Województwa, Andrzeja Bętkowskiego i wicemarszałka Marka Bogusławskiego umowy o dofinansowanie inwestycji z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego kwotą ponad 37 mln zł. Otwiera to drogę do realizacji tej – wartej ponad 54 mln zł – inwestycji.
 
- To dla naszego miasta bardzo dobra wiadomość. Od początku lobbowaliśmy w sprawie realizacji tej inwestycji, apelowałem o to również do marszałka. Cieszę się, że podjęto taką decyzję i inwestor, czyli PKP PLK będzie mógł zrealizować to zadanie, zwłaszcza że o realizacji tej inwestycji rozmawiałem jeszcze z poprzednim Zarządem Województwa i zabiegałem o jej realizację od 2015 roku – mówi prezydent Skarżyska-Kamiennej. - Budowa tunelu pieszo-rowerowego w obrębie dworca PKP jest jedną z kluczowych inwestycji dla mieszkańców i dalszego rozwoju Skarżyska-Kamiennej – dodaje Konrad Krönig.
 
Zgodnie z zapowiedziami, budowa tunelu z windami i łącznikiem z budynkiem dworca ma być wykonana do końca 2022 roku.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.