rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Pozbądź się azbestu - gmina odbierze go za darmo. Rusza przyjmowanie wniosków

Od 14 kwietnia 2020r. Gmina Skarżysko-Kamienna przystępuje do przyjmowania wniosków w sprawie realizacji zadania pn. „Usuwanie, transport i utylizacja wyrobów zawierających azbest z nieruchomości znajdujących się na terenie Gminy Skarżysko-Kamienna”. Zachęcamy mieszkańców (osoby fizyczne) do składania wniosków do Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamienna o sfinansowanie wywozu i utylizacji wyrobów zawierających azbest z budynków mieszkalnych oraz gospodarczych i innych towarzyszących zabudowie mieszkaniowej (m.in.: garaż, szopa, wiata, zadaszenie), znajdujących się na posesjach na terenie naszej gminy. Wniosek można złożyć dopiero po zdjęciu eternitu z dachu.
 
Przed złożeniem wniosku należy zapoznać się z Regulaminem świadczenia przez Gminę Skarżysko-Kamienna usługi przewidzianej do realizacji w „Programie usuwania wyrobów zawierających azbest dla Gminy Skarżysko-Kamienna na lata 2016-2032” polegającej na usuwaniu, transporcie i utylizacji wyrobów zawierających azbest z nieruchomości znajdujących się na terenie Gminy Skarżysko-Kamienna.
 
Wniosek wraz z informacją o wyrobach zawierających azbest i regulaminem dostępny jest na stronie www.bip.skarzysko.pl w zakładce: wydziały i referaty – Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska – odbiór wyrobów zawierających azbest - TUTAJ.
 
Wniosek wraz z informacją o wyrobach zawierających azbest, można wrzucić do skrzynki podawczej w budynku Urzędu Miasta lub wysłać pocztą. Dopuszcza się także wnioski złożone przez e-PUAP oraz wnioski podpisane podpisem elektronicznym wysłane na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 
Wnioski zeskanowane i przesłane e-mailem nie będą rozpatrywane.
 
Szczegółowe informacje udzielane są pod nr tel. 41 25 20 170.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.