rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Przygotowania do dystrybucji masek – poszukiwani kierowcy

Urząd Miasta poszukuje osób posiadających własne auta do pomocy przy transporcie masek ochronnych na terenie naszego miasta. Kolportaż 45.000 masek ochronnych rozpocznie się w czwartek. Trafią one bezpośrednio do mieszkańców Skarżyska.
 
Osoby, które chciałyby włączyć się w akcję jako kierowcy, proszone są o kontakt z koordynatorem, panią Małgorzatą Niewiadomską - telefon 41 25 20 108.
 
- Jestem przekonany, że dzięki Państwa wsparciu, transport masek ochronnych będzie przebiegał sprawnie i szybko – zwraca się do wolontariuszy prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig.
 
W akcję dystrybucji masek włączają się także żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej, wolontariusze, wspólnoty mieszkaniowe, Spółdzielnia Mieszkaniowa, urzędnicy.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.