Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

45 000 masek dla mieszkańców!

Prezydent Skarżyska Konrad Krönig podjął decyzję, iż każdy mieszkaniec Skarżyska-Kamiennej otrzyma maseczkę ochronną. Ich dystrybucja rozpocznie się po Świętach Wielkanocnych, a każdy skarżyszczanin maskę dostanie bezpośrednio do domu. Będą to maseczki wielokrotnego użytku, nadające się do prania.

 

 

 

 

 

Jak twierdzi sam prezydent, decyzja ta wynika z troski o zdrowie oraz bezpieczeństwo mieszkańców Skarżyska-Kamiennej. Zamówienie złożono już kilka dni temu, a zakup masek dla każdego skarżyszczanina zbiegł się w czasie z decyzją rządu o obowiązku zakrywania od 16 kwietnia nosa i ust w czasie przebywania w przestrzeni publicznej.
 
Prezydent Konrad Krönig jednocześnie apeluje do mieszkańców, by w tym trudnym dla nas wszystkich okresie dbać o siebie oraz o swoich najbliższych. Pamiętajmy, że szczyt zachorowań dopiero przed nami, w związku z czym każdy z nas powinien w miarę możliwości pozostawać w domu.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.