Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Miasto odwołuje imprezy masowe i wydarzenia kulturalne do końca czerwca

W związku z obecną sytuacją epidemiczną w kraju, wszystkie wydarzenia kulturalne i rozrywkowe oraz uroczystości miejskie, zaplanowane na okres do końca czerwca, zostały odwołane. Część z ważnych wydarzeń zostaje przesunięta na drugą połowę sierpnia.

 

 

 

 

 

W Skarżysku nie odbędzie się między innymi zbliżające się Święto Konstytucji – w tym roku rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja zostanie uczczona przez przedstawicieli władz miasta złożeniem kwiatów pod pomnikiem „Bojownikom o Niepodległość”.
 
Również Dni Miasta nie odbędą się w pierwotnie planowanym terminie, czyli w czerwcu. Wydarzenie zostaje przełożone na koniec sierpnia. Wtedy też odbędą się dwa zloty: cabrio oraz amcarów, a także II Świętokrzyski Rajd Cabrio.
 
- To duże imprezy, promocja Skarżyska i rozrywka dla mieszkańców oraz gości. Dlatego nie chcemy ich odwoływać, tylko zmieniamy termin, by te wszystkie wydarzenia odbyły się razem w sierpniu, gdy już pozwoli na to sytuacja. W tej chwili najważniejsze jest zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców miasta – mówi prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig.
 
Zwracamy się także z prośbą do organizacji pozarządowych, które w ramach konkursów ofert ogłoszonych przez gminę mają zaplanowane różne wydarzenia i imprezy, by te ujęte w ich kalendarzu do końca czerwca, zostały przesunięte lub odwołane.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.