Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Stypendia szkolne - aktualizacja dochodu

Wnioskodawcy, którzy złożyli wnioski o przyznanie stypendium szkolnego na rok szkolny 2019/2020, powinni w najbliższym czasie (do końca kwietnia 2020 roku) złożyć aktualizację dochodu swojej rodziny. Ze względu na brak możliwości bezpośredniego kontaktu z interesantem, prosimy o pobranie dokumentów w formie elektronicznej, wypełnienie ich, a następnie dostarczenie do skrzynki podawczej Urzędu Miasta Skarżyska-Kamiennej (parter, główne wejście do Urzędu Miasta).
 
 
Załączniki będą dostępne do pobrania z Biuletynu Informacji Publicznej Skarżyska-Kamiennej, a także ze strony internetowej Urzędu Miasta www.skarzysko.pl oraz ze stron internetowych skarżyskich, publicznych szkół podstawowych.
 
"Załącznik Nr 1 bez zmian” składa wnioskodawca, którego zarówno stan osobowy rodziny, jak i dochody nie uległy zmianie w stosunku do poprzedniego półrocza roku szkolnego 2019/2020. Jedno oświadczenie składamy na każdy złożony wniosek (czyli na każde dziecko).
 
"Załącznik Nr 2 ze zmianami” składa wnioskodawca, u którego nastąpiły zmiany w stanie osobowym rodziny lub nastąpiły zmiany w wysokości dochodu przypadającym na jedną osobę w rodzinie. W pliku ,,Załącznik Nr 2 ze zmianami” widnieją dwa dokumenty. Pierwszy z nich wypełniamy na każdy złożony wniosek (czyli na każde dziecko z rodziny), drugi dokument wypełniamy w jednym egzemplarzu i przedstawiamy tam sytuację materialną rodziny (ogólny dochód rodziny, dochód przypadający na 1 osobę w rodzinie). Zmiany, które nastąpiły w stosunku do poprzedniego półrocza powinny być udokumentowane (kopie umów o pracę, zaświadczenia o zarobkach, decyzje kwoty netto).
 
Wypełnione oświadczenia wraz z dokumentami potwierdzającymi obecny dochód proszę składać w zaklejonych kopertach z dopiskiem ,,STYPENDIA pok. 206” do skrzynki podawczej umieszczonej przy głównym wejściu do Urzędu Miasta Skarżyska-Kamiennej.
 
W razie pytań proszę kontaktować się z pracownikiem Referatu Edukacji nr tel. 41 25 20 166 oraz e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 
DO POBRANIA:
ZAŁĄCZNIK nr 1 bez zmian
ZAŁĄCZNIK nr 2 ze zmianami

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.