Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Z kamerą w muzeum

W obecnej sytuacji nie można zwiedzać skarżyskiego Muzeum Orła Białego, jednak zachęcamy do zapoznania się ze zbiorami placówki w formie... multimedialnej.
 

 

 

Od kilku dni na Facebooku (TUTAJ), na kanale na YouTube (TUTAJ) oraz na stronie internetowej muzeum.skarzysko.pl (TUTAJ) publikowane są filmy z cyklu „Orzeł Biały przedstawia...”. Pracownicy muzeum będą prezentowali zbiory i związane z nimi historie.
 
Zachęcamy do zapoznawania się z publikowanymi materiałami filmowymi na temat historii eksponatów zgromadzonych w skarżyskim muzeum.
 
Przypominamy również, że skarżyskie Muzeum Orła Białego włączyło się w edukację on-line. Dzięki inicjatywie tej placówki na profilu Muzeum na Facebooku publikowane są materiały, pomagające w przygotowaniach do matury z historii. Materiały przygotował Krzysztof Zemeła – znany historyk, adiunkt Muzeum im. „Orła Białego”, wieloletni dyrektor II LO w Skarżysku. 

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.