rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Informacje w sprawie działalności jednostek miejskich

Z uwagi na stan zagrożenia epidemicznego w kraju, wiele placówek i instytucji ogranicza możliwość bezpośredniego kontaktu z petentami. Poniżej podajemy komunikaty i informacje o działalności miejskich jednostek wraz z numerami telefonów kontaktowych.

 

 

 

 

 

URZĄD MIASTA
W sytuacji zagrożenia epidemicznego, mieszkańcy proszeni są o zminimalizowanie osobistych wizyt w różnych instytucjach – również w Urzędzie Miasta. Urząd Miasta pracuje, jednak – w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców - jest zamknięty dla interesantów, za wyjątkiem wydawania aktów urodzenia i aktów zgonów w Urzędzie Stanu Cywilnego. Osobiste załatwienie innych spraw możliwe jest jedynie po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu (prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Interesanta Urzędu Miasta pod numerem telefonu 41 25 20 100).
 
Przypominamy o możliwości załatwienia wielu spraw za pośrednictwem internetu:
- mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.),
- przez platformę ePuap,
- za pośrednictwem portalu obywatel.gov.pl.
 
Przypominamy także o możliwości wykonywania opłat za pomocą przelewów w bankowości elektronicznej. Wykaz kont znajduje się na stronie Urzędu Miasta.
 
W razie pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego z Biurem Obsługi Interesanta pod nr telefonu 41 25 20 100. Szczegółowy wykaz kont do opłat oraz numerów telefonów znajduje się w komunikacie - TUTAJ.
 
PRZYCHODNIE MIEJSKIE
SP ZOZ Przychodnie Miejskie w Skarżysku-Kamiennej - w celu zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego pacjentów oraz pracowników – wprowadza czasowe zmiany w funkcjonowaniu. Pacjenci proszeni są o ograniczenie w miarę możliwości osobistych wizyt w Przychodniach Rejonowych nr 2 i 3 (przy ul. Legionów i Aptecznej). Zalecany jest kontakt telefoniczny – w trakcie teleporady lekarz zdecyduje o dalszym postępowaniu i ewentualnej konieczności umówienia wizyty (wizyty wyznaczane są na konkretną godzinę, a pacjenci proszeni o zjawianie się o wyznaczonej porze).
 
E-recepty na leki przyjmowane przez pacjentów na stałe wypisywane są po kontakcie telefonicznym z przychodnią (pacjent otrzyma kod recepty do realizacji w aptece).
Badanie laboratoryjne wykonywane są tylko ze wskazań lekarskich. Wstrzymywane są szczepienia ochronne (wykonywane są jedynie szczepienia na wniosek lekarza).
 
Przychodnia Rejonowa Nr 2, ul. Legionów 104
Telefon kontaktowy: 41 25 30 577
 
Przychodnia Rejonowa Nr 3, ul. Apteczna 7
Telefon kontaktowy: 41 25 32 713
 
INFORMACJA O DZIAŁALNOŚCI MOPS
Miejski Ośrodek Pomocy w Skarżysku-Kamiennej informuje, że 16 marca ograniczone zostaje do odwołania przyjmowanie interesantów MOPS. Wszystkie sprawy niewymagające osobistego stawiennictwa należy załatwiać telefonicznie lub za pośrednictwem poczty e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 
Wszyscy świadczeniobiorcy nieposiadający rachunku bankowego, proszeni są o otworzenie konta w dowolnym banku, tak aby wszelkie świadczenia realizowane po 16 marca br. mogły być przekazywane na wskazane konto. Wypłaty gotówkowe mogą zostać wstrzymane.
 
Przed wizytą w MOPS zachęcamy do kontaktu telefonicznego, by skonsultować, czy daną sprawę można załatwić bez osobistej wizyty.
 
Telefony do MOPS
Sekretariat:
41 25 25 035, 41 25 25 045
 
Rejony Opiekuńcze:
41 25 29 134 - Pok. 9 - Procedura „Niebieskie Karty”
41 25 29 136 - Pok. 7 - Milica, Kamienna
41 25 29 135 - Pok. 6 - Zachodnie, Skałka, Rejów, Górna Kolonia
41 25 29 137 - Pok. 5 - Przydworcowe, Książęce, Pogorzałe, Bór
41 25 29 146 - Asystenci rodziny
41 25 29 147 - Dodatki Mieszkaniowe
41 25 29 142 - Usługi opiekuńcze
41 25 29 121 - Świadczenia Rodzinne
 
KOMUNIKAT WODOCIĄGÓW
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji informuje, że Dział Obsługi Klienta oraz Dział Techniczny przy ul. Cichej 8 od 16 marca 2020 roku przyjmuje klientów w godzinach 6:45 – 14:45 tylko w najpilniejszych sprawach, wyłącznie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Prosimy o każdorazowe rozważenie konieczności osobistej wizyty.
 
Informujemy również, że kasa spółki przy ul. Cichej 8 będzie nieczynna. Zachęcamy do płatności przelewem na numer rachunku wskazany na fakturze – w przypadku braku takiej możliwości informujemy, że odsetki od nieterminowych wpłat za marzec 2020 roku nie będą naliczane.
 
MPWiK zawiesza wszystkie planowane modernizacje sieci i inne prace, które mogłyby skutkować wyłączeniem dopływu wody dla odbiorców w ciągu dnia.
 
Powyższe zasady będą obowiązywały do odwołania.
 
MPWiK podkreśla również, że sytuacja ta nie wpłynie na zapewnienie ciągłości dostaw wody, a także odbioru ścieków.
 
Telefony kontaktowe, poniedziałek – piątek, godz. 6.45 – 14.45):
- Sekretariat – 41 253 22 73
– Dział Obsługi Klienta – 41 253 22 73 / 1
– Dział Techniczny – 41 253 22 73 / 2
– numer alarmowy 994 (czynny całą dobę)
• listownie na adres: MPWiK Sp. z o.o. w Skarżysku -Kam., ul. Cicha 8; 26-110 Skarżysko-Kamienna;
• poprzez pocztę elektroniczną – adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
• poprzez fax: 41 253 12 72
 
Istnieje możliwość otrzymywania faktur za wodę lub ścieki na adres poczty elektronicznej (e-mail) – E-FAKTURA.
 
Odczyt stanu wodomierza można przekazać do MPWiK:
- telefonicznie: nr infolinii 690 156 976, 41 253 22 73/1
- e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- wysyłając zgłoszenie przez stronę spółki: www.mpwik-skarzysko.pl – zakładka Dla Klienta – Odczyt Wodomierza.
 
DZIAŁANIA MKS
Miejska Komunikacja Samochodowa w Skarżysku wdrożyła działania profilaktyczne w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Autobusy miejskie są systematycznie dezynfekowane, a w autobusach wydzielone zostały specjalne strefy. MKS informuje również o braku możliwości zakupu biletu u kierowcy. Pasażerowie proszeni są o zaopatrywanie się w bilety w punktach stacjonarnych.
 
INSTYTUCJE KULTURY I SPORTU CZASOWO NIECZYNNE
Zamknięte dla mieszkańców i gości pozostają do odwołania placówki i instytucje takie jak Muzeum Orła Białego, Miejskie Centrum Kultury, Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji (kryta pływalnia, hala sportowa), Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna. Nie ma również możliwości korzystania z kompleksów sportowych i placów zabaw przy placówkach oświatowych.
 
BIBLIOTEKA ZACHĘCA DO CZYTANIA E-BOOKÓW
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Skarżysku zachęca, by czas pozostawania w domach wykorzystać na nadrobienie czytelniczych zaległości - biblioteka oferuje swoim czytelnikom dostęp do Wirtualnej Czytelni na platformie internetowej IBUK Libra. Chętni do skorzystania ze Świętokrzyskiej E-czytelni mogą uzyskać kod dostępu, wysyłając wiadomość w tej sprawie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W e-czytelni dostępne jest ponad 2000 tytułów literatury popularnonaukowej.
 
Jednocześnie biblioteka informuje, że w związku z czasowym zamknięciem filii czytelnicy, którym kończy się termin zwrotu wypożyczonych książek lub audiobooków, będą mieli miesięczną prolongatę.
 
 
BIEŻĄCE INFORMACJE
Ponieważ sytuacja epidemiczna w kraju zmienia się dynamicznie, prosimy o śledzenie aktualizowanych na bieżąco komunikatów do mieszkańców i informacji na temat działalności Urzędu Miasta i miejskich jednostek na stronie internetowej Urzędu Miasta www.skarzysko.pl.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.