rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Sposób na ferie – zimowiska. W Skarżysku uczestniczy w nich ponad 220 dzieci

W trzech skarżyskich szkołach podstawowych (w SP nr 2, SP nr 4 i SP nr 8) trwają zimowiska, finansowane z pieniędzy Gminnej Komisji do Spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Dzieci uczestniczą w codziennych zajęciach, wyjeżdżają na wycieczki, czy do kina. Zimowiska organizowane są także w sześciu świetlicach środowiskowych – tu zajęcia odbywają się w ramach realizowanego przez miasto projektu „Dekalog rodziny”.
 

 

Łącznie w zimowiskach uczestniczy ponad 220 osób.
 
Jak przebiegają zimowiska? Relację z pierwszych dni zimowiska nadesłała Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orła Białego w Skarżysku-Kamiennej:
 
Nareszcie są, tak długo wyczekiwane przez uczniów ferie zimowe. Chociaż pogoda nie jest wymarzona na zimowy wypoczynek, to dzieciaki ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Orła Białego wcale się nie nudzą. Wręcz przeciwnie, bardzo aktywnie spędzają czas, podczas zorganizowanego na terenie szkoły zimowiska.
 
W tym roku wypoczynek dzieci przebiega pod hasłem „Ferie na Borze na sportowo”. Przez dwa tygodnie na uczestników wypoczynku czeka wiele atrakcji. Zaplanowane zostały zajęcia na lodowisku, pływalni, wyjście do kina „Centrum” na film „Doktor Dolittle” i „Urwis”. Ponadto, odbędą się wycieczki do Parku Trampolin w Kielcach, na Kręgielnię i do Komendy Powiatowej Policji. W szkole natomiast czas upływać będzie m.in. na grach i zabawach sportowych, turniejach wiedzy, grach towarzyskich i zajęciach artystycznych.
 
We wtorek, 28 stycznia dzieci pod opieką p. K. Dulęby i K. Stachowicz spędziły czas w Zagrodzie Wieś. Co, gdzie przeniosły się w czekoladowy świat. Poznały historię czekolady, techniki jej przygotowania i wykorzystania. Dla uczestników czekoladowych warsztatów była to też okazja do samodzielnego zrobienia tabliczki czekolady, którą estetycznie zapakowaną zabrały ze sobą, by podzielić się nią z najbliższymi. Dodatkową atrakcją dla wszystkich był spacer po Zagrodzie i obserwowanie jej mieszkańców: gęsi, kur, kóz, królików oraz koni. Dużą radość sprawiło dzieciom karmienie i dotykanie zwierząt.
 
Przed uczestnikami zimowiska w najbliższych dniach kolejne niespodzianki i niezwykli goście.
 
Źródło: materiał własny SP 2

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.