Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Zachęcamy do świętowania razem z Muzeum

Muzeum im. Orła Białego w Skarżysku-Kamiennej obchodzi 50-lecia istnienia. Gala jubileuszowa z tej okazji odbędzie się 18 grudnia. Prezydent Skarżysku-Kamiennej, Konrad Krönig zachęca do świętowania wspólnie z Muzeum i zaprasza po odbiór jednego z 50 specjalnych zaproszeń na to uroczyste spotkanie.

 

 

 

 

Uroczysta gala z okazji 50-lecia Muzeum Orła Białego odbędzie się 18 grudnia w Miejskim Centrum Kultury. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12.00.
 
W programie zaplanowano przedstawienie rysu historycznego Muzeum, wystąpienia zaproszonych gości, uhonorowanie osób i instytucji zasłużonych dla Muzeum oraz prezentację srebrnej monety kolekcjonerskiej NBP „100-lecie polskiego lotnictwa wojskowego”.
O godzinie 13.30 rozpocznie się koncert jubileuszowy. Wystąpią: Aleksandra Novina-Chacińska – sopran, Remigiusz Łukomski – bas, Ewa Szpakowska – fortepian.
 
Do wspólnego świętowania jubileuszu Muzeum Orła Białego zaprasza prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig, który ma do przekazania 50 zaproszeń na to wydarzenie. Osoby, które chciałyby otrzymać jedno z zaproszeń, proszone są rezerwację telefoniczną pod nr 41 25 20 108 (w godzinach 7.30-15.30).

 

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.