Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Mikołajkowe spotkanie dla dzieci ze świetlic środowiskowych

Tradycyjne spotkanie mikołajkowe dla dzieci uczęszczających do świetlic środowiskowych z terenu miasta odbywało się dzisiaj w Miejskim Centrum Kultury. W spotkaniu – na zaproszenie prezydenta miasta – wzięło udział ponad 300 osób.
 
Zebranych przywitał Krzysztof Myszka, zastępca prezydenta Skarżyska-Kamiennej, który wspólnie z Urszulą Wiśniewską, kierownikiem Referatu Zdrowia w Urzędzie Miasta podsumował konkurs na najsympatyczniejszego kolegę i najsympatyczniejszą koleżankę w każdej ze świetlic środowiskowych. Zwycięzcy, wybrani przez swoich kolegów, otrzymali gratulacje i nagrody.
 
Do każdego uczestnika zajęć w świetlicach środowiskowych trafiły też słodkie upominki, a dodatkową niespodzianką był seans filmowy „Kraina lodu II”.
 
Wydarzenie sfinansowane zostało z pieniędzy gminnego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii na rok 2019.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.