Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Świąteczne spotkanie z mieszkańcami

Tradycją w Skarżysku jest przedświąteczne spotkanie z mieszkańcami przy miejskiej choince, które oficjalnie inauguruje sezon świąteczny. Tegoroczne spotkanie odbywało się 6 grudnia.

 

 

 

 

 

 

Spotkanie rozpoczął prezydent miasta Konrad Krönig, który symbolicznie zapalił lampki na choince. Następnie był czas na składanie życzeń, wspólne kolędowanie, świąteczny poczęstunek i wykonywanie zdjęć przy podświetlanych dekoracjach.
 
Można było także spotkać świętego Mikołaja, który rozdawał najmłodszym upominki i chętnie pozował do wspólnych zdjęć. Świąteczne upominki uczestnikom spotkania wręczali także: prezydent miasta, Konrad Krönig, jego zastępcy: Krzysztof Myszka i Andrzej Brzeziński oraz przedstawiciele Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku-Kamiennej.
 
Wydarzenie organizowane było przez Urząd Miasta, przy wsparciu: Miejskiego Centrum Kultury, Centrum Obsługi Inwestora i Centrum Integracji Społecznej. O oprawę muzyczną zadbała młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Skarżysku-Kamiennej.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.