Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Mikołajkowe upominki od Młodzieżowej Rady Miasta

Młodzieżowa Rada Miasta Skarżyska-Kamiennej zakończyła i podsumowała zbiórkę artykułów szkolnych i zabawek. Prezenty 6 grudnia trafiły do Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych, a także na świetlicę na Oddziale Pediatrycznym w Szpitalu Powiatowym.

 

 

 

 

Młodzieżowa Rada Miasta rozpoczęła kadencję w październiku, a zorganizowana zbiórka była pierwszą podjętą inicjatywą.
 
- Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom. Cieszymy się z tak dużego zaangażowania osób prywatnych, firm oraz szkół. Do sukcesu naszej zbiórki szczególnie przyczynili się: Hurtownia Papiernicza Kornel Office, Materiały Budowlane Mat Bud, Zespół Szkół Transportowo-Mechatronicznych, I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego, Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika, Zespół Szkół Technicznych im. Armii Krajowej, uczniowie klasy 1a ze Szkoła Podstawowa nr 8 im. Stefana Żeromskiego – dziękują radni z Młodzieżowej Rady Miasta.
 
Upominki – między innymi zabawki, gry, artykuły szkolne i plastyczne – trafiły na świetlicę na Oddziale Pediatrycznym w skarżyskim szpitalu (pisaliśmy o tym TUTAJ), a także do uczniów Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Skarżysku-Kamiennej.

 

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.