Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Szkolenie dla organizacji ubiegających się o dotacje z budżetu miasta

W związku ze zmianą Rozporządzenia Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w sprawie wzorów ofert i sprawozdań z realizacji zadania publicznego, jak również w związku ze zbliżającym się terminem ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadań gminy w 2020 roku, 18 grudnia 2019 roku o godzinie 10.00 w Urzędzie Miasta odbędzie się bezpłatne szkolenie w zakresie przekazywania i rozliczania dotacji w trybie ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie oraz przepisów wykonawczych - nowe druki ofert i sprawozdań.
 
Do udziału w szkoleniu serdecznie zapraszamy organizacje ubiegające się o dotacje z budżetu miasta.
 
Prosimy o wytypowanie jednej osoby i zgłoszenie jej poprzez złożenie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do Urzędu Miasta (ul. Sikorskiego 18, pokój nr 9 na parterze budynku) do 11 grudnia 2019 r. do godziny 15.00.
 
Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
 
Dodatkowe informacje udzielane są pod numerem telefonu 41 25 20 518 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00.

 

DO POBRANIA:

Zaproszenie na szkolenie - karta zgłoszeniowa

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.